İnternet Reklamları

Google Ads

Reklamlarınızdan Yüksek Performans Alın!

Uzman ekibimizle hedefinize ulaşın!

Google reklamlarının Gücünü Keşfedin!

Google reklamlarının firmanıza nasıl katkı sağlayabileceğini birlikte göz atalım!

 • Sürekli Optimizasyon
 • Dönüşüm & Satış Odaklı
 • Rakip Analizi
 • Düzenli ve Şeffaf Raporlama
Hızlı ve Kolay Fiyat Teklifi
Kurumsal ihtiyaçlarınıza yönelik çözümlerimiz için hemen formu doldurun, sizi arayalım.!

Google Ads (Google AdWords) İşime Nasıl Katkı Sağlar?

Daha fazla; satış, müşteri ve bilinirlik elde edin!
 • +Ürün ve Hizmetlerinizi Google’dan Arayan Kullanıcılara Ulaşın!
  Arama ağı reklamları ile; işinizle ilgili potansiyel müşterilerin arayabilecekleri kelimelere reklam vererek sektörünüzle ilgili araştırma yapan kullanıcılara ulaşmanızı sağlıyoruz. Örneğin bir çiçekçi mağazanızın olduğunu varsayalım; (hizmet verdiğiniz bölgede) “çiçek siparişi ver” araması yapıldığında arama sonuçlarında reklamınız yayınlanır. Sadece reklamınız tıklandığında ödeme yaparsınız. Gösterimler için hiçbir ücret ödemezsiniz!
 • +Alışveriş Reklamları İle Satışlarınızı Arttırın!
  Alışveriş reklamları arama sonuçlarında ürün görseli, başlık ve fiyat bilgisi ile kullanıcıların dikkatini çekiyor ve diğer sonuçlardan ayrılıyor. Bir e-ticaret siteniz varsa alışveriş reklamlarından maksimum fayda elde etmenizi sağlıyoruz.
 • +Görüntülü Reklamlarla Daha Çok Erişim Elde Edin!
  Google’ın görüntülü reklam ağı ile internetteki kullanıcıların yüzde 90’ından fazlasına(1) erişilebiliyor! Marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı uzman tasarım ekibimizin hazırladığı görsellere arttırın!
 • +Yeniden Pazarlama Reklamlarının Gücünden Faydalanın
  Reklamlardan, arama sonuçlarından, sosyal medyadan veya farklı bir kanaldan sitenize ulaşan kullanıcılar ilk görüşte ürün ve hizmetinizi inceler, değerlendirir fakat hemen harekete geçmeyebilir. Bu durum tüm dijital pazarlama dünyası için son derece olağandır. Peki çözüm nedir? Yeniden pazarlama reklamları ile; ürün veya hizmetleriniz sitenizi ziyaret eden kullanıcılara tekrar gösterilir. Daha önce ürün ve hizmetinizi görüntülemiş bir kullanıcının sonraki ziyaretinde işlem gerçekleştirme olasılığı çok daha fazladır. Yeniden pazarlama reklamlarını verimli şekilde kullanarak satışlarınızı arttırıyoruz!
 • +YouTube Reklamları ile Video Trendini Yakalayın!
  Ürününüzü veya hizmetinizi metin ya da görsellerle anlatmanın yanı sıra bir YouTube videosunu da tercih edebilirsiniz! Gelişmiş hedefleme seçenekleri ile (demografi, reklamların yayınlanacağı kanal, hedef kitle gibi) video reklamınızı yayınlayalım. Marka bilinirliği sağlama, satışları arttırma, bir ürün veya hizmetle ilgili kullanıcıya kapsamlı bilgi verme hedefleri için YouTube reklamları idealdir.
 • +Hedef Kitlenize Google Ads (Google AdWords) ile Ulaşmak Çok Kolay!
  Google Ads’in (Google AdWords) sunmuş olduğu olanaklardan biri de kullanıcıların ilgi alanlarına göre hedefleme yapılabilmesidir. Örneğin bir spor salonunuz varsa spora ilgi duyan, sporla ilgili arama yapan kitleleri hedefleyebiliyoruz. Buradaki önemli nokta sadece yapılan aramalardan yola çıkılmamasıdır. Örneğin bir kullanıcı Google’dan “spor salonu” diye aramamış olabilir fakat sporla ilgili çok fazla web sitesi ziyaret ediyorsa veya sporla ilgili YouTube videoları izliyorsa spora ilgi duyanlar kategorisine dahil edilebilir ve spor salonunuzun reklamı gösterilebilir.
 • +Yapay Zeka Teknolojisi Sizin İçin Çalışsın!
  Google Ads’in en çok üzerinde durduğu konular arasında yapay zeka, makine öğrenimi teknolojisi yer alıyor. Teknoloji devi Google’ın sağladığı bu avantajları hesap performansını en üst düzeye çıkarmak için kullanıyoruz.

İşinizi Büyütmek Çok Kolay!

Uzman Ekibimizle Başarıyı Yakalayın!
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Verimli bir toplantı ile firmanızın ihtiyaçlarını ve hedeflerinizi konuşuyoruz
Bütçeniz dahilinde hedefinize en uygun kampanyaları oluşturuyoruz
Kampanyalarınızı sürekli takip ediyor, optimizasyonlar yapıyoruz.
Sonuçları düzenli olarak size raporluyoruz
Hedeflerinize ulaşmanın keyfini çıkarıyorsunuz!

Hangi Reklam Formatlarını Kullanabilirim?

Sınırsız seçeneğe sahipsiniz!
Hangi kampanya türlerini kullanacağımızı birlikte belirleyelim!

-Arama ağı reklamları

-Sadece telefonla aranabileceğiniz reklamlar

-Görüntülü reklamlar

-YouTube reklamları

-Alışveriş reklamları

-Akıllı Alışveriş kampanyası

-Yeniden pazarlama reklamları

-Gmail reklamları

-Mobil uygulamanızı tanıtabileceğiniz evrensel uygulama kampanyaları

-Google Haritalar'da yerel arama ağı reklamları

Vevona Dijital Reklam Ajansı Google Partner Rozetine Sahiptir

Google Partner rozeti ne anlama geliyor?
Neden Google Partner rozetine sahip bir ajansla çalışmalısınız?
 • Uzmanlığı Google Tarafından Onaylı Ekiple Çalışın!
 • Google’ın Partner Rozetine Özel Avantajlarından Yararlanın
 • Hesabınız Sürekli Optimize Edilir
 • Kampanyalarınız Güncel Bilgilerle Yönetilir
Google’ın resmi sayfasında yer alan ifadeye göre: Google Partner rozeti Google Ads uzmanlığı bulunan şirketlere verilir!
Google; Google Partner rozetine sahip ajanslara hızlı iletişim ve atanmış yönetici gibi çeşitli ayrıcalıklar tanımaktadır. Tüm bu ayrıcalıklar reklam performanslarınızı da olumlu etkileyecektir.
Google Partner rozetine sahip bir ajans görev tanımı gereği gün içerisinde sürekli olarak hesapları takip eder ve optimizasyonlar yapar.
Google Partner rozetinin kullanılmaya devam edilebilmesi için belirli aralıklarla Google tarafından düzenlenen sınavlarda başarı sağlama zorunluluğu bulunmaktadır.

Son Bir Adım Kaldı!

Formu göndermeden önce aşağıdaki kutucuğu işaretleyip Onayla düğmesine tıklar mısınız? Böylece sizin bir bot olmadığınızı anlayabiliriz. Teşekkürler.